Wypożyczalnia autolawet Gorzów Wielkopolski

RD-CAR jest firmą, która zyskała ogromne uznanie klientów. Zaufanie odbiorców naszych usług zdobywamy dzięki kompleksowej ofercie na wynajem pojazdów o różnym przeznaczeniu. Posiadamy atrakcyjne warunki umowy, oferujemy także bardzo konkurencyjne ceny. Powiększanie zakresu naszej oferty stanowi długoterminowy cel, który realizujemy z ogromną konsekwencją. Dlatego oprócz prowadzenia działalności na wynajem samochodów osobowych i dostawczych, oddajemy w ręce wybranej grupy docelowej profesjonalne lawety oraz autolawety, które spełniają wszelkie normy technologiczne i drogowe. Działając jako wypożyczalnia autolawet, umożliwiamy w mieście Gorzów Wielkopolski tworzenie od podstaw wielu firm transportowych, które zajmują się szeroko pojętą pomocą drogową. Zdajemy sobie sprawę, jak dużym obciążeniem dla budżetu młodego przedsiębiorstwa staje się zakup specjalistycznego sprzętu. Współczesne modele finansowe firm odchodzą od początkowych, ogromnych inwestycji kapitałowych, na rzecz rozwiązań natychmiastowych, które generują wydatki tylko wtedy, gdy zachodzi taka potrzeba.

Czytaj więcej

Długoterminowa analiza finansowa wyraźnie pokazuje, że wynajem pojazdu może być o wiele bardziej opłacalny niż zakup lawety lub przyczepy na własność. Naszą ofertę nieustannie rozbudowujemy, starając się dotrzeć do jak największej grupy osób zainteresowanych naszymi usługami. Gorzów Wielkopolski zyskuje w RD-CAR stabilnego partnera do realizacji różnych celów biznesowych związanych z wynajmem autolawet. Asortyment usług, jakie tworzy wypożyczalnia przyczep i lawet RD-CAR, skierowany jest również w stronę klientów indywidualnych, którzy w danym momencie doświadczają potrzeby zwiększenia przestrzeni ładunkowej w swoim samochodzie.

Warunki współpracy ustalamy indywidualnie dla każdego zlecenia, uwzględniając rozmaite czynniki wpływające na ostateczną wysokość ceny wynajmu w przeliczeniu na jeden dzień. Jako wypożyczalnia autolawet Gorzów Wielkopolski, prowadzimy wynajem w krótkim i długim terminie. Kompleksowość naszych usług została doceniona przez wielu klientów.

Wynajem autolawet Gorzów Wielkopolski – oferta dla profesjonalistów

Wypożyczalnia lawet RD-CAR posiada w ofercie profesjonalne pojazdy przeznaczone do specjalistycznych zadań. Dzięki naszej ofercie na wynajem autolawet Gorzów Wielkopolski zyskuje pojazdy w pełni wyposażone, mające zastosowanie w holowaniu i transporcie aut. Nasze autolawety posiadają wyposażenie dodatkowe, takie jak wciągarki elektryczne czy wysuwane szyny najazdowe, które pozwalają na przewiezienie samochodów oraz innych pojazdów i urządzeń. Wynajem autolawet to oferta skierowana m.in. dla klientów firmowych, którym proponujemy niezwykle konkurencyjne ceny. Firmy wybierają najczęściej wynajem długoterminowy, który pozwala na obniżenie dziennej stawki wypożyczenia do minimum.

Jednak również osoby prywatne z terenów miasta Gorzów Wielkopolski i okolic bardzo chętnie korzystają z usług RD-CAR. Wypożyczenie autolawety staje się doskonałą opcją, jeśli dokonaliśmy zakupu pojazdu, którym z różnych powodów nie możemy wrócić do domu na kołach. Zakup wyrejestrowanego samochodu poza granicami Polski wiąże się z koniecznością jego przewiezienia do kraju z zachowaniem obowiązujących przepisów. Niekiedy bardzo korzystny finansowo okazuje się zakup samochodu uszkodzonego, który daje się naprawić niewielkim kosztem. Wynajem autolawety z pełnym oprzyrządowaniem niesie zatem uzasadnienie w wielu przypadkach, co ma bezpośredni wyraz w rosnącym zainteresowaniu naszą ofertą. Decydując się na wynajem lawety Gorzów Wielkopolski znajduje w RD-CAR najlepszego partnera do realizacji wielu zadań transportowych.