Wypożyczalnia autolawet i pomoc drogowa Gorzów Wielkopolski

RD-CAR jest firmą, która zyskała ogromne uznanie klientów. Zaufanie odbiorców naszych usług zdobywamy dzięki kompleksowej ofercie na wynajem pojazdów o różnym przeznaczeniu. Posiadamy atrakcyjne warunki umowy, oferujemy także bardzo konkurencyjne ceny. Powiększanie zakresu naszej oferty stanowi długoterminowy cel, który realizujemy z ogromną konsekwencją. Dlatego oprócz prowadzenia działalności na wynajem samochodów osobowych i dostawczych, oddajemy w ręce wybranej grupy docelowej profesjonalne lawety oraz autolawety, które spełniają wszelkie normy technologiczne i drogowe. Działając jako wypożyczalnia autolawet, umożliwiamy w mieście Gorzów Wielkopolski tworzenie od podstaw wielu firm transportowych, które zajmują się szeroko pojętą pomocą drogową. Zdajemy sobie sprawę, jak dużym obciążeniem dla budżetu młodego przedsiębiorstwa staje się zakup specjalistycznego sprzętu. Współczesne modele finansowe firm odchodzą od początkowych, ogromnych inwestycji kapitałowych, na rzecz rozwiązań natychmiastowych, które generują wydatki tylko wtedy, gdy zachodzi taka potrzeba.

Czytaj więcej

Długoterminowa analiza finansowa wyraźnie pokazuje, że wynajem pojazdu może być o wiele bardziej opłacalny niż zakup lawety lub przyczepy na własność. Naszą ofertę nieustannie rozbudowujemy, starając się dotrzeć do jak największej grupy osób zainteresowanych naszymi usługami. Gorzów Wielkopolski zyskuje w RD-CAR stabilnego partnera do realizacji różnych celów biznesowych związanych z wynajmem autolawet. Asortyment usług, jakie tworzy wypożyczalnia przyczep i lawet RD-CAR, skierowany jest również w stronę klientów indywidualnych, którzy w danym momencie doświadczają potrzeby zwiększenia przestrzeni ładunkowej w swoim samochodzie.

Warunki współpracy ustalamy indywidualnie dla każdego zlecenia, uwzględniając rozmaite czynniki wpływające na ostateczną wysokość ceny wynajmu w przeliczeniu na jeden dzień. Jako wypożyczalnia autolawet Gorzów Wielkopolski, prowadzimy wynajem w krótkim i długim terminie. Kompleksowość naszych usług została doceniona przez wielu klientów.

Wynajem autolawet Gorzów Wielkopolski – oferta dla profesjonalistów

Wypożyczalnia lawet RD-CAR posiada w ofercie profesjonalne pojazdy przeznaczone do specjalistycznych zadań. Dzięki naszej ofercie na wynajem autolawet Gorzów Wielkopolski zyskuje pojazdy w pełni wyposażone, mające zastosowanie w holowaniu i transporcie aut. Nasze autolawety posiadają wyposażenie dodatkowe, takie jak wciągarki elektryczne czy wysuwane szyny najazdowe, które pozwalają na przewiezienie samochodów oraz innych pojazdów i urządzeń. Wynajem autolawet to oferta skierowana m.in. dla klientów firmowych, którym proponujemy niezwykle konkurencyjne ceny. Firmy wybierają najczęściej wynajem długoterminowy, który pozwala na obniżenie dziennej stawki wypożyczenia do minimum.

Jednak również osoby prywatne z terenów miasta Gorzów Wielkopolski i okolic bardzo chętnie korzystają z usług RD-CAR. Wypożyczenie autolawety staje się doskonałą opcją, jeśli dokonaliśmy zakupu pojazdu, którym z różnych powodów nie możemy wrócić do domu na kołach. Zakup wyrejestrowanego samochodu poza granicami Polski wiąże się z koniecznością jego przewiezienia do kraju z zachowaniem obowiązujących przepisów. Niekiedy bardzo korzystny finansowo okazuje się zakup samochodu uszkodzonego, który daje się naprawić niewielkim kosztem. Wynajem autolawety z pełnym oprzyrządowaniem niesie zatem uzasadnienie w wielu przypadkach, co ma bezpośredni wyraz w rosnącym zainteresowaniu naszą ofertą. Decydując się na wynajem lawety Gorzów Wielkopolski znajduje w RD-CAR najlepszego partnera do realizacji wielu zadań transportowych.

Pomoc drogowa w Gorzowie Wielkopolskim

Czasami zwykły samochód nie wystarczy. Bywa, że potrzebny jest pojazd specjalistyczny, który pomoże, a niekiedy dosłownie uratuje sytuację. Każdy wypadek wiąże się z koniecznością transportu uszkodzonego pojazdu. Nie inaczej  jest w przypadku przywozu do Polski auta nabytego za granicą. Nasza firma od lat z powodzeniem wypożycza auta dostawcze, osobowe, a jeśli jest taka potrzeba, również autolawety. Dlaczego to właśnie nam warto zaufać?

Dlaczego RD-CAR?

Pod marką RD-CAR zyskaliśmy rozpoznawalność, a przede wszystkim zaufanie i uznanie klientów. Było to możliwe dzięki bogatej i różnorodnej ofercie, w której nie brakuje pojazdów na wynajem o bardzo różnym przeznaczeniu. Nasze ceny są konkurencyjne, a możliwości, jakie dajemy, systematycznie się powiększają. Kwestią czasu było poszerzenie oferty o profesjonalną pomoc drogową na wynajem. Obok samochodów osobowych i dostawczych stanowi ona doskonałe dopełnienie tego, czym zajmujemy się od lat. Nasze autolawety spełniają wszelkie współczesne normy – zarówno te drogowe, jak i technologiczne. Wypożyczając naszą pomoc drogową, mają Państwo maksimum pewności, że dysponujecie sprzętem, który Was nie zawiedzie, a do tego jest wygodny w użytkowaniu. Mamy pełną świadomość, że kupno na własność tak specjalistycznego sprzętu dla wielu firm wiąże się ze zbyt wielkim obciążeniem. Na szczęście, gdy nie można mieć wszystkiego, wystarczy dziś zwrócić się do tych, którzy służą swoim wsparciem.

Wynajem autolawet Gorzów Wielkopolski

Wypadki chodzą po ludziach. Transport rozbitego samochodu najlepiej zlecić firmie, której siedziba znajduje się jak najbliżej miejsca zdarzenia. Dziś z pomocą przychodzi nam Internet z całym swym bogactwem. Jeżeli kraksa miała miejsce np. w Gorzowie Wielkopolskim, wówczas w wyszukiwarkę wystarczy wpisać hasło: „pomoc drogowa Gorzów Wielkopolski”, „Gorzów Wielkopolski holowanie” czy „wypożyczalnia autolawet Gorzów Wielkopolski”. Wówczas istnieje duża szansa, że natrafimy na stronę RD-CAR, gdzie wybierzemy i wypożyczymy niezbędną autolawetę. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by nasz sprzęt służył w innych rejonach Polski czy poza granicami naszego Państwa, włączając w to obszar całej Unii Europejskiej. Z ofertą naszej firmy warto zapoznać się tym bardziej, że proponowane przez nas warunki są konkurencyjne cenowo.

Laweta czy autolaweta?

Laweta to przyczepa służąca do przewożenia pojazdów. Autolaweta to samochód dostawczy, za którego kabiną znajduje się przestrzeń najazdowo-ładunkowa, przeznaczona do tego samego celu.  Podstawowa różnica to fakt, iż laweta jest przyczepą samochodową, natomiast autolaweta to samochód dostawczy z wbudowaną platformą najazdowo-towarową, która służy do przewozu samochodów, motocykli, przyczep czy innych gabarytów, których nie bylibyśmy w stanie zmieścić do zwykłych busów. Zdecydowana zaleta autolawet to łatwość załadunku – towar możemy umieścić na niej za pomocą wózka widłowego. Co więcej, na poruszanie się autolawetą nie potrzebujemy dodatkowych uprawnień – wystarczy nam prawo jazdy kategorii B. Warto również wspomnieć, iż w przypadku autolawety opłaty za przejazdy autostradami są o wiele niższe, niż przy poruszaniu się przyczepo-lawetą. Poza tym podróż przebiegnie w nich dużo prędzej i wygodniej.

Z punktu widzenia osoby prywatnej zakup autolawety najczęściej jest nieopłacalny. Przewożenie samochodu bądź motocykla raz na jakiś czas nie zrekompensuje kosztów, jakie należało ponieść, kupując taki pojazd. Rozwiązaniem znacznie oszczędniejszym z pewnością będzie zakup lawety. Jest ona tańsza zarówno w kupnie, jak i w utrzymaniu, a z powierzonego zadania wywiąże się równie dobrze, co autolaweta. Z pewnością jednak plusem autolawety jest fakt, że w celu jej użycia nie musimy dysponować innym samochodem oraz dodatkowymi uprawnieniami. Co więcej, jej obsługa jest o wiele wygodniejsza i prostsza.

Wypożyczalnia autolawet Gorzów Wielkopolski – dlaczego najlepiej wynająć?

Najkrócej mówiąc: ponieważ wtedy wychodzi najtaniej. Wynajem takiego pojazdu z pewnością będzie znacznie korzystniejszy niż zakup lawety lub autolawety na własność. Nasza oferta skierowana jest zarówno do partnerów biznesowych, jak i klientów indywidualnych. Dla tych ostatnich ważne jest przede wszystkim jednorazowe zwiększenia przestrzeni ładunkowej w swoim samochodzie. Przedsiębiorcy decydują się zwykle na wynajem długoterminowy, który pozwala na maksymalne obniżenie dziennej stawki wypożyczenia. Holowanie z RD-CAR jest (jak już wspomnieliśmy) konkurencyjne cenowo. Ostateczna wycena i zasady współpracy ustalane są indywidualnie pod kątem każdego zlecenia. Uwzględniamy najróżniejsze czynniki, które koniec końców mają wpływ na ostateczną wysokość ceny wynajmu. Za każdym razem stosujemy przeliczenie na jeden dzień. Nasza auto pomoc wynajmowana może być zarówno krótko- jak i długoterminowo. Niezależnie od czasu wynajmu, ze swojej strony dokładamy zawsze wszelkich starań, by z powierzonego zlecenia wywiązać się na stałym, wysokim poziomie.

Jakie pojazdy oferujemy?

Jeśli chodzi o wynajem autolawet, Gorzów Wielkopolski i RD-CAR mogą poszczycić się sprawdzonymi i niezawodnymi Fiata Ducato. Do ich wyposażenia zaliczyć można m.in. wciągarki elektryczne, wysuwane szyny najazdowe, które znacznie ułatwiają załadunek i transport samochodów, motocykli, bądź rozmaitych urządzeń, a także komplet pasów transportowych niezbędnych przy zabezpieczaniu ładunku.

Nasze Fiaty doskonale sprawdzają się nie tylko przy wypadkach, ale również m.in. wtedy gdy kupiliśmy pojazd, którym z jakichś względów nie możemy wrócić na kołach. Jeżeli mowa o aucie wyrejestrowanym za granicą Polski, wówczas nie mamy wyboru – drogi do nowego domu wóz nie może przebyć samodzielnie. Wymagają tego obowiązujące przepisy. Zdarzają się także sytuacje, gdy okazyjnie kupujemy pojazd uszkodzony, którego naprawa może wiązać się z niewielkim nakładem finansowym. W takim wypadku wynajem autolawety (wraz z pełnym oprzyrządowaniem) jest najrozsądniejszą i najtańszą opcją. Mogą być Państwo pewni, że stawiając na auto pomoc z RD-CAR Gorzów Wielkopolski, wybierają Państwo najlepszego z możliwych partnerów, który fachowo pomoże w zrealizowaniu niejednego zadania.