Wynajem samochodu osobowego – Gorzów Wielkopolski

Kilkudniowa delegacja w innym mieście, rodzinny wyjazd, awaria własnego pojazdu – jest wiele sytuacji, w których konieczny może okazać się wynajem samochodu osobowego. Nasza wypożyczalnia aut w Gorzowie Wielkopolskim oferuje swoją pomoc wszystkim osobom, które potrzebują sprawnego i nowoczesnego środka transportu. Udostępniamy auta zarówno w systemie krótkoterminowym, jak i na dłuższe okresy. Wspieramy osoby prywatne oraz firmy, oferując także wynajem busów w Gorzowie. Dzięki różnorodności dostępnych modeli, każdy znajdzie tu dla siebie auto na miarę swoich potrzeb.

Czytaj więcej

Wynajem samochodu osobowego – nowoczesna flota

Dysponujemy rozbudowaną flotą pojazdów od renomowanych, sprawdzonych producentów. W ofercie mamy samochody marek Toyota i Mazda. Nasi klienci mogą skorzystać ze sprawdzonych, popularnych modeli, takich jak Mazda 6, Toyota Corolla, Toyota Avensis i Toyota Auris. Proponujemy przestronne samochody typu kombi, które pozwalają na wygodną jazdę kilku osobom oraz bezproblemowe zmieszczenie w pojemnym bagażniku wielu walizek, toreb czy innych niezbędnych sprzętów oraz przedmiotów.

Dostępne samochody są w pełni sprawne technicznie i bogato wyposażone w praktyczne udogodnienia i funkcje. Nowoczesne pojazdy zawierają klimatyzację oraz manualną bądź automatyczną skrzynię biegów (w zależności od modelu), dzięki czemu prowadzenie auta jest wygodne i proste. Niezawodne silniki napędzane benzyną z pewnością nie zawiodą podczas krótszej lub dłuższej podróży. Wygodne, podgrzewane siedzenia, tempomat czy też czujniki parkowania wpływają na komfort oraz bezpieczeństwo jazdy. Dzięki zamontowanym hakom holowniczym możliwe jest przytwierdzenie dodatkowego bagażnika lub przyczepki. W wybranych autach zainstalowano także nawigację w języku polskim oraz radia dotykowe.

Oferujemy wynajem samochodu osobowego, który sprawdzi się świetnie podczas dowolnej podróży. Nasze pojazdy nadają się zarówno na krótkie przejażdżki, jak i długie wyjazdy. Liczne udogodnienia sprawiają, że są one łatwe i wygodne w prowadzeniu nie tylko na szerokiej autostradzie czy drodze szybkiego ruchu, ale również w mieście lub na polnych, wiejskich dróżkach. Bogata flota pojazdów sprawia, że z pewnością znajdą Państwo w naszej ofercie auto idealne na wycieczkę nad morze, w góry czy nad jezioro, a także wyjazd służbowy bądź inną ważną podróż. Zaletą dostępnych samochodów jest również ich piękny wygląd, który sprawia, że pojazdy prezentują się stylowo i elegancko na każdej drodze.

 

Wypożyczalnia samochodów w Gorzowie Wielkopolskim – korzystne warunki dla każdego kierowcy

W ostatnich latach długoterminowy wynajem samochodu osobowego  mocno zyskał na popularności. Atrakcyjność tego rozwiązania sprawia, że korzystają z niego nie tylko osoby, które nie mogą pozwolić sobie na zakup nowego samochodu, ale coraz częściej również i właściciele firm, którzy poszukują dla swoich pracowników dobrych służbowych środków transportu. Nasza wypożyczalnia samochodów w Gorzowie Wielkopolskim wyróżnia się indywidualnym podejściem do każdego klienta – niezależnie od tego, czy będą Państwo zainteresowani nowoczesnym rodzinnym wozem, czy pojemnym i funkcjonalnym autem dostawczym, przygotujemy ofertę tak, aby spełniała wszystkie wymagania. Wszystkie formalności ograniczamy do niezbędnego minimum, tak, aby jak najszybciej móc wręczyć klientom kluczyki do wypożyczanego pojazdu.

Wartą podkreślenia zaletą współpracy z naszą wypożyczalnią samochodów jest fakt, iż określona w umowie cena usługi nie ulegnie zmianie. Jedyne, czego wymagamy, to zwrócenie samochodu w takim samym stanie, w jakim został wydany – wysprzątanego i zatankowanego.

 

Atrakcyjne warunki wynajmu

Gwarantujemy bardzo korzystne warunki wynajmu oraz koszty usługi. Cena wypożyczenia samochodu rozpoczyna się już od 70 zł za dobę w przypadku wybranych modeli pojazdów. Nasi klienci doceniają jasne i przejrzyste zasady wypożyczalni oraz pełną transparentność cenową. Podpisując z nami umowę, nie muszą się Państwo obawiać  ukrytych kosztów czy dodatkowych wymogów.

Naszą ofertę kierujemy do osób zainteresowanych wynajmem bogato wyposażonego, w pełni sprawnego technicznie i bezpiecznego samochodu dobrej marki. Wymagamy, aby kierowca prowadzący pojazd miał ukończone 21 lat.

Decydując się na wynajem samochodu osobowego w firmie RD-CAR, nasi klienci nie muszą się też martwić o kwestie związane z serwisowaniem lub ewentualnymi naprawami auta. To my zajmujemy się bowiem wykonywaniem niezbędnych przeglądów okresowych, a także przeprowadzaniem przeróbek, przeglądów, napraw oraz innych czynności serwisowych dotyczących wynajmowanego pojazdu.

 

Nowoczesne modele do Państwa dyspozycji – wynajem samochodów w Gorzowie Wielkopolskim

W naszej flocie znajdują się wyłącznie nowoczesne i w pełni sprawne auta osobowe oraz dostawcze. Dzięki regularnym przeglądom mamy pewność, że naszym klientom zapewniamy komfortową i bezpieczną jazdę. Każdy pojazd w naszej wypożyczalni objęty jest również ubezpieczeniem, honorowanym na terytorium całej Unii Europejskiej.

Jeśli więc poszukują Państwo sprawdzonej i polecanej przez klientów wypożyczalni samochodów osobowych w mieście Gorzów Wielkopolski, zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Jesteśmy dla Państwa dostępni telefonicznie, mailowo lub osobiście w siedzibie naszej firmy przy ulicy Lwowskiej 12, 66-400 Gorzów Wielkopolski.