O RD-CAR WYPOŻYCZALNI…

W OFERCIE:

  • SAMOCHODY OSOBOWE
  • SAMOCHODY DOSTAWCZE
  • PRZYCZEPY/LAWETY

O NAS SŁÓW KILKA...

Jeżeli szukasz wypożyczalni samochodów lub przyczep oferującej niskie ceny wynajmu oraz wysoką jakość oferowanych usług skontaktuj się z naszą firmą. Naszym klientom zapewniamy w pełni sprawne i komfortowe samochody osobowe, dostawcze, a także przyczepy oraz przyczepo-lawety, które z pewnością spełnią oczekiwania każdego z Was!

Filozofia naszej firmy przede wszystkim opiera się na szacunku dla Was - naszych klientów, których zawsze traktujemy uczciwie, a co z tym związane nie naliczamy dodatkowych ukrytych opłat za przejechane kilometry, czy zmianę terminu wynajmu. Przed każdym wynajmem ustalane są dokładne warunki, na których opierać się będzie nasza współpraca z Wami. Główną zaletą naszej firmy jest przyjazne podejście do klientów, w tym specjalne oferty cenowe zależne od długości trwania wynajmu. Wszystkie nasze pojazdy posiadają aktualne przeglądy techniczne oraz pakiet ubezpieczeń obejmujących teren całej Unii Europejskiej, dlatego wyjazd za granicę naszym samochodem to żaden problem. Oferowane przez nas samochody dostawcze świetnie spiszą się w transporcie różnego rodzaju towarów zarówno na krótkich jak i dalekich trasach. Proponowane przez naszą wypożyczalnię auta osobowe będą z pewnością doskonałym środkiem podróży dla osób indywidualnych, jak i całych rodzin chcących wyjechać na wspólny niezapomniany wyjazd. W naszej ofercie posiadamy także przyczepy - lekkie mogące przewieźć niewielkie ładunki, jak i przyczepy ciężkie spełniające również role lawet umożliwiających transport większych gabarytów, w tym samochodów oraz maszyn budowlanych.

Zachęcamy również do skorzystania z wynajmu długoterminowego będącego dogodną alternatywą do leasingu często związanego z wyśrubowanymi wymaganiami i opłatami. Nasza wypożyczalnia samochodów i przyczep w Gorzowie Wielkopolskim zaprasza serdecznie do kontaktu wszystkich zainteresowanych!!!

WYPOŻYCZALNIA BUSÓW, SAMOCHODÓW OSOBOWYCH, PRZYCZEP, LAWET

TWOJA PODRÓŻ RAZEM Z NAMI... DZIŚ... JUTRO... BEZPIECZNIE

SAMOCHODY OSOBOWE

MAZDA 6

OD 120 ZŁ ZA DOBĘ

SAMOCHODY OSOBOWE

TOYOTA AVENSIS

OD 80 ZŁ ZA DOBĘ

SAMOCHODY DOSTAWCZE/BUSY

RENAULT MASTER

OD 100 ZŁ ZA DOBĘ

SPRAWDŹ CAŁĄ NASZĄ OFERTĘ

I ZAPLANUJ Z NAMI SWOJĄ PODRÓŻ