strona główna

WYPOŻYCZALNIA BUSÓW, SAMOCHODÓW OSOBOWYCH, PRZYCZEP, LAWET

TWOJA PODRÓŻ RAZEM Z NAMI... DZIŚ... JUTRO... BEZPIECZNIE

Wypożyczalnia samochodów w Gorzowie Wielkopolskim

Informacje o Firmie

 

RD-CAR jest firmą działającą na rynku wypożyczalni samochodów i przyczep z siedzibą w Gorzowie Wielkopolskim. W naszej ofercie mamy bogato wyposażone samochody dostawcze oraz osobowe, które zapewnią Państwu komfortową i bezpieczną jazdę. Nasza firma oferuje również wynajem przyczep oraz przyczepo-lawet, dzięki którym przewiezienie każdego towaru czy też samochodu nie będzie problemem. Dla naszych klientów proponujemy wynajem krótko- i długoterminowy zarówno dla firm jak i osób indywidualnych. Zapraszamy serdecznie do kontaktu telefonicznego i mailowego.

SPRAWDŹ CAŁĄ NASZĄ OFERTĘ

I ZAPLANUJ Z NAMI SWOJĄ PODRÓŻ

Tania wypożyczalnia samochodów w Gorzowie

Domeną naszej firmy jest realizowanie profesjonalnych usług wynajmu aut. W ofercie przedsiębiorstwa znajdują się samochody osobowe, dostawcze, a ponadto także przyczepy i lawety, co daje nam pewność sprostania oczekiwaniom każdego z Klientów. Pojazdy w naszej wypożyczalni są w pełni sprawne technicznie, posiadają wszelkie niezbędne ubezpieczenia i badania diagnostyczne. Wybrane modele odznaczają się wysokim standardem wyposażenia.

Wypożyczalnia samochodów - dlaczego warto?

Podróż służbowa, rodzinny wyjazd czy też usterka prywatnego samochodu – jest wiele sytuacji, w których usługa wynajmu auta okazuje się być niezbędną i bardzo pomocną. W ramach prowadzonych przez naszą wypożyczalnię działań oferujemy niezwykle komfortowe, eleganckie oraz bogato wyposażone samochody. Oferowane auta posiadają klimatyzację, a wybrane modele także automatyczną skrzynię biegów, co sprawia, że każdy z Klientów znajdzie pojazd idealny dla swoich potrzeb.

Tani wynajem aut – gwarancja najwyższej jakości usługi

Profesjonalizm, zorientowanie na Klienta oraz chęć szybkiej i sprawnej pomocy - to cechy, jakimi od samego początku odznacza się nasza wypożyczalnia samochodów. Gorzów Wielkopolski jest miastem, w którym w ostatnim czasie przeprowadziliśmy wiele realizacji, co pozwoliło nam na zdobycie niezbędnego doświadczenia w branży. Zależy nam na tym, aby usługa wynajmu była w pełni jasna i zrozumiała dla obu stron. Chęć zaoferowania naszym Klientom możliwie najbardziej wygodnej i komfortowej usługi sprawiła, że istnieje możliwość rezygnacji ze zobowiązującego limitu przejechanych kilometrów.

Sprawdź, co nasza wypożyczalnia przygotowała dla Ciebie!

Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy oraz do wybrania najodpowiedniejszego modelu dla swoich potrzeb. Przeprowadzone w ostatnim czasie liczne realizacje wynajmu aut dają nam pewność sprostania oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów pod względem szybkości wykonania usługi oraz dostępności nowoczesnych i zadbanych modeli pojazdów.