Przewóz osób

TRANSPORT OSÓB GORZÓW

Przewóz osób Gorzów Wielkopolski

RD-CAR to nie tylko wypożyczalnia samochodów! Nasza firma mieszcząca się w Gorzowie Wielkopolskim realizuje także przewozy osób zarówno w obszarze kraju jak i poza granicami Polski. Oferujemy transfery naszym 9-osobowym samochodem, który jest w całości klimatyzowany oraz posiada bardzo pojemny bagażnik  przeznaczony do transportu wielu bagaży. Nasz pojazd posiada dodatkowo zamontowany hak holowniczy, który umożliwia podłączenie przyczepy i zabranie nawet do 2,5 tony dodatkowego ciężaru.

Zapewniamy transport do 8 osób jednocześnie na różnego rodzaju wydarzenia jak na przykład: zjazdy rodzinne, spotkania ze znajomymi, wczasy, imprezy okolicznościowe (m.in. wesela, komunie, stypy), wyjazdy na imprezy, wieczory kawalerskie oraz panieńskie, przewozy pracownicze i inne. Oferujemy również przewozy osób na lotniska na terenie całej Polski oraz ich odbiór po zakończonym urlopie.

Jeżeli chcecie skorzystać z profesjonalnych usług w bezpiecznym pojeździe oraz sympatycznej atmosferze zapraszamy do kontaktu z naszą wypożyczalnią!

Oprócz udostępniania nowoczesnych pojazdów, nasza wypożyczalnia samochodów z Gorzowa Wielkopolskiego organizuje również przewóz osób. Będzie to idealne rozwiązanie zarówno dla osób prywatnych jak i firm. Można skorzystać z niego podczas uroczystości rodzinnych, takich jak wesele lub pogrzeby. Ten rodzaj transportu sprawdza się również podczas wakacyjnych wyjazdów - wygodnie i na czas można dojechać na lotnisko lub dworzec, nie męcząc się z dużą ilością bagaży. Przewóz osób dla firm przydaje się podczas organizowania służbowych wyjazdów - dzięki niemu uczestnicy konferencji, spotkania integracyjnego lub delegacji bezpiecznie dojadą w wyznaczone miejsce.

Potrzebujesz wygodnego transportu z kierowcą - sprawdź naszą ofertę

Przewóz osób świadczymy z wykorzystaniem nowoczesnego busa, w którym jednorazowo zmieścić może się ośmioro pasażerów. Realizujemy zarówno zlecenia na terenie kraju jak i na trasach zagranicznych. Nasz pojazd wyposażony jest w przestronny bagażnik, który pomieści wszystkie walizki. Posiada również hak holowniczy, umożliwiający wykorzystanie przyczepy.

RD-CAR WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW I PRZYCZEP

Informacje o Firmie

 

RD-CAR jest firmą działającą na rynku wypożyczalni samochodów i przyczep z siedzibą w Gorzowie Wielkopolskim. W naszej ofercie mamy bogato wyposażone samochody dostawcze oraz osobowe, które zapewnią Państwu komfortową i bezpieczną jazdę. Nasza firma oferuje również wynajem przyczep oraz przyczepo-lawet, dzięki którym przewiezienie każdego towaru czy też samochodu nie będzie problemem. Dla naszych klientów proponujemy wynajem krótko- i długoterminowy zarówno dla firm jak i osób indywidualnych. Zapraszamy serdecznie do kontaktu telefonicznego i mailowego.

WYPOŻYCZALNIA BUSÓW, SAMOCHODÓW OSOBOWYCH, PRZYCZEP, LAWET

TWOJA PODRÓŻ RAZEM Z NAMI... DZIŚ... JUTRO... BEZPIECZNIE

SAMOCHODY OSOBOWE

MAZDA 6

OD 120 ZŁ ZA DOBĘ

SAMOCHODY OSOBOWE

TOYOTA AVENSIS

OD 80 ZŁ ZA DOBĘ

SAMOCHODY DOSTAWCZE/BUSY

RENAULT MASTER

OD 100 ZŁ ZA DOBĘ

SPRAWDŹ CAŁĄ NASZĄ OFERTĘ

I ZAPLANUJ Z NAMI SWOJĄ PODRÓŻ